4. У саду росте 4 ряди яблунь, по 8 дерев у ожному ряду, і 6 однакових рядів груш. Усього в саду 86

дерев. Скільки груш росте в одному ряду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Макеева Виктория.

Пошаговое объяснение:

4•8=32(яб)

86-32=54(гр)- усього груш

54:6=9 (грн)

Відповідь: 9 груш росте в одному ряду.