Довжина прямокутного паралелепіпед дорівнює 60 см, ширина становить 83% довжини, а висота 1 2/3

ширини. Знайдіть суму довжини усіх ребер паралелепіпеда. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шарапова Лена.

Ответ: 771,2 см

Пошаговое объяснение:

60 * 0,83= 49,8 см ширина

49,8 * 1 2/3= 49 4/5 * 5/3= 249/5 * 5/3= 249/3=  83 см висота

Оскільки у прямокутного паралелепіпеда по 4 ребра кожної довжини, то сума всіх ребер дорівнює:

4а + 4b + 4с = 4 (а + b + с) = 4 (60+49,8 + 83)=771,2 см