1) основна тригономертична тотожність: 2) виразіть синус через косинус3) виразіть косинус через

синус ​

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёв Даниил.

Ответ:

1)

 { \cos}^{2} \alpha +  { \sin }^{2} \alpha  = 1

2)

 \sin( \alpha )  =  \sqrt{1 -  { \cos}^{2}  \alpha }

3

 \cos( \alpha )  =  \sqrt{1 -  { \sin}^{2}  \alpha }