Спортсмен пробіг дистанцію з середньою швидкістю 12 м/с. Виразити швидкість у кілометрах за годину


Ответы на вопрос

Отвечает Третьяк Миша.

Ответ:

43,2 км/ч

Пошаговое объяснение:

12 м/с = 12×3600/1000 км/год = 43200/1000 км/год = 43,2 км/год