750+x+250=1300 допоможіть зробити рівняння з перевіркою срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Харченко Илья.

Ответ:

х=1,4

Пошаговое объяснение:

750+x+250=1300

750х=1300-250

750х=1050

х=1050:750

х=1,4

Отвечает Попов Максим.

Пошаговое объяснение:

1)750+250=1000

2)1300-1000=300

ответ:750+300+250=1300

x=300