Для виготовлення соку беруть 3 частини фруктів і 5 частин води. Скільки фруктів треба взяти, щоб

отримати 96 кг соку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Дима.

Відповідь: 36 кг фруктів необхідно для виготовлення 96 кг соку

Покрокове пояснення:

Нехай х(кг)- частина ( 5х (кг)- вода,3х(гк)-фрукти)

тоді

3х+5х=96

8х=96

х=96:8

х=12

3х=3*12=36(кг)- треба взяти фруктів для виготовлення 96 кг соку