для виготовлення 150 кг соку використовується Сім частин яблук і 3 частини винограду скільки

кілограмів яблук і виноградутреба взяти для виготовлення соку​

Ответы на вопрос

Отвечает Похно Йосип.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7+3= 10 частин

150 : 10 = 15кг одна частина

7 * 15= 105 кг яблук треба взяти для виготовлення соку​

3 * 15= 45 кг винограду треба взяти для виготовлення соку​