У підручнику 240 сторінок. Першого дня прочитали 3/5 всіх сторінок,а другого дня-3/4 решти. Скільки

сторінок прочитала учениця другого дня? ОБЯЗАТЕЛЬНО С РЕШЕНИЯМ ЗАДАЧИ! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мищенко Екатерина.

Ответ:72

Пошаговое объяснение:240÷5×3=144 (с.) 1 прочитала

240-144=96(с.)-решта,

96÷4×3=72(с.)