Знайдіть таку точку графіка функції f(x)=x³- 26x+4, що проведена в цій точці дотична утворює з

додатним напрямом осі абсцис кут a=/4.

Ответы на вопрос

Отвечает Сапрыкина Юля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

f'(x)=3x²-26

f'(x)=tgα=tgπ\4=1

3x²-26=1

3x²=27

x²=9

x=3, x=-3

f(3)=27-26*3+4=-47  (3;-47)

f(-3)=-27+78+4=55 (-3;55)