На графіку функції f(x)=√x знайдіть точку , у якій дотична до цього графіка утворює з додатнім

напрямком осі абсцис кут 45°

Ответы на вопрос

Отвечает Ростов Женя.

Ответ:

x=\frac{1}{4}

Пошаговое объяснение:

f(x)=\sqrt{x}

\alpha =45°

f'(x0)=tg\alpha =tg45=1

f'(x)=(\sqrt{x} )'=\frac{1}{2\sqrt{x} }

f'(x0)=\frac{1}{2\sqrt{x} } =1

\sqrt{x} =\frac{1}{2}

x=\frac{1}{4}