4. Замініть дріб 3/5 дробом, що йому дорівнює: 1) зі знаменником 10; 25; 45; 2) із чисельником 6;

15; 36.

Ответы на вопрос

Отвечает Лахманюк Дмитро.

Ответ:

1. 6/10 ; 15/25; 30/45

2. 6/10; 15/25; 36/60

Пошаговое объяснение:

Отвечает Решетникова Юлия.

Ответ:

3/10 , 3/25, 3,45

6/5 , 15,5=3/1 , 36/15=12/5