Знайдіть об'єм куба, якщо периметр однієї його грані дорівнює: 1) 32 м; 2) 48 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сундеева Аня.

Ответ:

1)512м^3 2)1728см^3

Пошаговое объяснение:

1)а=32÷4=8м

8^3=512

2)48÷4=12см

12^3=1728см