Відстань від міста до села легковий автомобіль проїжджає зі швидкістю 90 км/год за 3 год. Скільки

часу на подолання цієї відстані затратить вантажний автомобіль , який рухатиметься зі швидкістю 60 км/год. 1) 4,5 год2) 2 год3) 9 год4) 7 годЗАДАЧА ОБЕРНЕНА!БУдь ласка!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Процишин Іван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

90×3=270км расстояние вид миста до села

270÷60=4,5 год вантажн автомобиль

3 год 90

Х год 60

Х=90×3/60=4,5 год