Морозиво містить 7 частин води, 2 частини молочного жиру і 3 частини цукру (за масою). Скільки

буде потрібно цукру та молочного жиру для приготування морозива, якщо води взято 140 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Шайдуллина Амалия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7+2+3=12 частей

140÷7=20г 1 часть

2×20=40г молочного жира

3×20=60г цукру