2. Знайдіть: а) 20 % від 40 грн; б) число, якщо 20 % його становлять 40 грн; в) скільки

відсотків становить 20 грн від 40 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Луц Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:20%=0,2

40×0,2=8; 40÷0,2=200

20÷40×100=50%