2(26). Площа основи прямокутного паралелепіпеда 200 м, а його об' си дорівнює 10 м. Яка висота пп

?

Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Об*єм дорівнює : V= a*b* c = S * c звідси знайдемо висоту

c= V/S = 10/200= 1/20= 0,05 м