швидкість вантажного автомобіля 50 км/год, що становить 2/3 швидкості легкового автомобіля.

Знайдіть швидкість легкового автомобіля​

Ответы на вопрос

Отвечает Савичева Мира.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

50 : 2/3 = 50 * 3/2 = 150/2 = 75 (км/ч) - скорость легкового авто

Отвечает Карпов Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

50*3\2=75км\год