З однієї станції одночасно в протилежних напрямках вирушили два поїзди швидкість першого поїзда

72,8 км/год, а другого-7/8 швидкості першого. Через скільки годин відстань між ними буде 286,65 км? Який поїзд подолав менший шлях?

Ответы на вопрос

Отвечает Кулягина Злата.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 72,8 * 7/8 = 72,8 * 0,875 = 63,7 (км/ч) - скорость 2 поезда

2) 72,8 + 63,7 = 136,5 (км/ч) - скорость отдаления

3) 286,65 : 136,5 = 2,1 (часа) = будет между ними расстояние 286,5 км

2,1 часа = 2. 1/10

1 час = 60 минут

2. 1/10 * 60 = 21/10 * 60 = 1260/10 = 126 минут.

126 минут = 2 часа 6 минут