З однієї станції одночасно в протилежних напрямках вирушили два поїзди. Швидкість першого поїзда

80,1 км/год, а другого — 7 9 швидкості першого. Через скільки годин відстань між ними буде 612,32 км? даю 40 балоов

Ответы на вопрос

Отвечает Чуракова Карина.

Ответ:

Через 4,3 часа

Пошаговое объяснение:

1) 7/9 * 80,1 = 7/9 * 801/10 = 7/1 * 89/10 = 623/10 = 62,3 (км/ч) - скорость второго поезда

2) 80,1 + 62,3 = 142,4 (км/ч) - скорость удаления

3) 612,32 : 142,4 = 4,3 (часа) - время, через которое между поездами будет 612,32 км