з однієї станції одночасно в протилежних напрямках вирушили два автобуси. Швидкість першого

автобуса 62,5 км/год, а другого 4/5 швидкості першого. Через скільки годин відстань між ними буде 382,5 км? Який автобус подолав більший шлях? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гнатишин Юля.

Решение:

4/5=0,8

1)62,5•0,8=50(км/год) - швидкість другого автобуса

2)50+62,5=112,5(км/год) - швидкість першого и другого автобуса

3)382,5÷112,5=3,4(год)

Ответ:Через 3,4 годин відстань між ними буде 382,5 км. Перший автобус подолав більший шлях(у него швидкість більше, чем у другого).

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 62,5 * 4/5 = 62,5 * 0,8 = 50 (км/ч) - скорость второго

2) 62,5 + 50 = 112,5 (км/ч) - скорость отдаления

3) 382,5 : 112,5 = 3,4 (часа) - будет расстояние 382,5 км

4) 62,5 * 3,4 = 212,5 (км) - проехал 1 автобус

5) 50 * 3,4 = 170 (км) - проехал 2 автобус

6) 212,5 - 170 = 42,5 (км) - проехал больше 1 автобус.

Ответ: 3,4 часа, больше проехал 1 автобус на 45,5 км