У рисі міститься 75% крохмалю, а в ячмені 60%. Скільки необхідно взяти ячменю, щоб у ньому

містилося стільки ж крохмалю, скільки його міститься в 9 кг рису?​

Ответы на вопрос

Отвечает Толыбаев Нурсаят.

Ответ:

необходимо взять 11,25 кг ячменя

Пошаговое объяснение:

9кг риса-100%

х кг крахмала - 75%

9:х=100:75

х=9*75:100=6,75 кг крахмала в 9 кг риса

Хкг ячменя -100%

6,75 кг крахмала - 60%

х:6,75=100:60

х=6,75*100:60=675:60=11,25 кг ячменя необходимо взять