Рис містить 75% крохмалю , а ячмінь 60% . Скільки потрібно взяти ячменю , щоб отримати таку ж

кількість крохмалю , скільки його отримають зі 160 кілограмів рису?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

З РИСУ

160-100%

х-75%

160*75/100%=120кг крохмалю

З ЯЧМЕНЮ

120-60%

х-100%

120*100/60=12000/60=200кг ячменю

Відповідь треба 200кг ячменю

будь-ласка найкращу відповідь проголосуйте мою виберіть