Допоможіть вирішити задачу: Сума двох чисел дорівнює 10,5, а їх різниця - 2,5. Знайдіть ці числа.

Срочно!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ангелина.

Ответ:

6,25 і 3,75

Пошаговое объяснение:

х+у=10,5

х-у=2,5

додамо ці рівняння

2х=12,5

х=6,26

у=6,25-2,5

у=3,75