відрізок MN точкою K поділеною у відношенні 3:5,причому одна із частин на 10 см більша за

іншу.Знайдіть довжину більшої частини​

Ответы на вопрос

Отвечает Тикеева Светлана.

Нехай x - коефіцієнт пропорційності.

MK=3x

KN=5x

5x-3x=10

2x=10

x=10÷2=5

MK=3×5=15

KN=5×5=25