. Верно ли утверждение, что если участки огорожены забором одинаковой длины, то площади этих

участков равны? Приведи пример.

Ответы на вопрос

Отвечает Ерохин Гриша.

Ответ:   Твердження  невірне .

Пошаговое объяснение:

 Твердження , що коли прямокутні ділянки обгороджені огорожею

 однакової довжини , то площі цих ділянок рівні , невірне .

Приклад .   Р = 64 м ;   1) a₁ = b₁ = 16 м ;  S₁ = 16 * 16 = 256 ( м² ) ;

                                      2) а₂ = 12 м ; b₂ = 20 м ;  S₂ = 12 * 20 = 240 ( м² ).

        S₁ ≠ S₂ .