A:7=7. 81-x=6*9, a+56:7=12 допоможіть розв'язати рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Уразова Анна.

a \div 7 = 7 \\  \frac{1}{7} a = 7 \\ a = 49

81 - x = 6 \times 9 \\ 81 - x = 54 \\  - x = 54 - 81 \\  - x =  - 27 \\ x = 27

a  + 56 \div 7 = 12 \\ a  + 8 = 12 \\ a = 12 - 8 \\ a = 4