Знайдіть невідомий член пропорцій х : 0 , 8 = 15: 14​


Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Алексей.

 \frac{x}{0.8}  =  \frac{15}{14}  \\ x \times 14 = 15 \times 0.8 \\ 14x = 12 \\ x =  \frac{12}{14}

Отвечает Павлова Кира.

Пошаговое объяснение:

Тримай свою відповідь.