Відсотків всіх троянд становлять білі троянди? 6. (26) У першому цеху - 400 робітників, що

становить 20 % від усіх робітників заводу Скільки робітників на заводі? овить 15книжки, друге - 20 %, а трете решту - 130

Ответы на вопрос

Отвечает Серикхан Мирас.

Ответ:

6. 2000

Пошаговое объяснение:

x/400 = 100%/20% =5

x = 400×5 = 2000