Довжина кола100,48 найти площадь круга помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Зевалич Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола дорівнює: С= 2пr звідси знайдемо радіус кола

r= C/2п= 100,48/2 : 3,14 = 16 од.

Площа круга : S= пr²= п * 16²= 256п од.²