Знайдіть суму площ граней прямокутного паралелепіпеда, висота якого якого дорівнює 8 см, а ширина

на 2 см більше за висоту і в 5 разів менша від довжини.

Ответы на вопрос

Отвечает Хоробров Влад.

Ответ:

S1 = a • b,

S2 = a • c,

S3 = b • c

a = 5 • 10 = 50 см, b = 8 см, c = 8 + 2 = 10 см

S1 = 50 • 8 = 400,

S2 = 50 • 10 = 500,

S3 = 8 • 10 = 800

S = 2 • 400 + 2 • 500 + 2 • 80 = 800 + 1000 + 160 = 1800 + 160 = 1960 см2.

Відповідь: 1960 см2.