1.знайти область визначення функції: y=√14-2x + √2x+4 2.знайти координати точок перетину прямої і

параболи: 2x+y=-7; y=-3x²-9x+3​

Ответы на вопрос

Отвечает Кононенко Елизавета.

Ответ:

2) 1.

2x + y + 7 = 0

2.

y = 3(x -  \frac{3}{2} ) {}^{2} -  \frac{15}{4}