Два автобуси одночасно відїхали від автовокзалу в протилежних напрямках. Швидкість першого автобуса

- 60км/год,другого - на 15км/год більша.Яка відстань буде між автобусами через 4 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Борзикова Дарья.

Ответ:

Вроде так

Пошаговое объяснение:

1) 60+15=75(км/год)-швидкість другого автобуса;

2) 60+75=135(км/год)-швидкість віддалення;

3) 135*4=540(км)-відстань через 4 години