Колекцію з 200 марок Тарасик розмістив у двох однакових альбомах. В одному альбомі марки із

зображеннями спортсменів, по 16 штук на кожній сторінці, в іншому — марки із зображеннями природи, по 9 штук на сторінці. Яка кількість марок кожного виду в Тарасика? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Королёнок Павел.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

16+9=25марок на 2х страницах

200÷25=8стр с марками в 2х альбомах

16×4=128 марок со спортсменами

9×8=72марки с изображениями природы