Максим зібрав колекцію марок із серії <<Історичні пам'ятки України>>. На 18 сторінках

альбому він розмістив 576 марок, порівну на кожній сторінці. Скільки марок вміститься на 209 сторінках альбому, якщо хлопчик розміщуватиме марки так само? Надо коротка умова

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Екатерина.

Відповідь:

6688 марок

Покрокове пояснення:

18 сторінок в альбомі - 576 марок розміщується.

209 сторінок в альбомі - ? марок розміщується .

1) Знайдемо скільки марок розміщується на одній сторінці альбома :

576 : 18 = 32 марки

2) Якщо в альбомі буде 209 сторінок і марки будуь розміщуватися так само , то всього вміститься марок :

209 * 32 = 6688 марок

\begin{array}{r}\underline{\times\begin{array}{r}209 \\ 32\end{array}} \\ \underline{+\begin{array}{r}418\\ 627\hspace{0.5em}\end{array}} \\ 6688\hspace{0.5em} \end{array}

Відповідь : 6688 марок