Перевірь користуючись основною властивістю пропорціі чи можно з відношень 15/3 , 20/4


Ответы на вопрос

Отвечает Лобанова Алеся.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Да можно

15/3 = 20/4

1 способ:

15/3 = 5

20/4 = 5

5 = 5

2 способ

15 * 4 = 60

3 * 20 = 60

60 = 60

Пропорция верная