Вартість товару 160 грн. Спочатку її підвищели на 20%, а потім зменшили на 10% Якою стала вартість

товару? На стільки відсотків змінилася початкова ціна

Ответы на вопрос

Отвечает Шибеко Уля.

Ответ:

1. 160-100%

х-120%

x =  \frac{160 \times 120}{100}  = 192

Це вартість після підвищення на 20%

192-100%

х-90%

x =  \frac{192 \times 90}{100}  = 172.8

це вартість пцсля зниження на 10%

160-100%

172.8-х

x =  \frac{100 \times 172.8}{100}  = 108\%

Ціна змін ласі на 8% вІл початкової