3. За 0,4 кг ковбаси заплатили 20.2 грн. Скільки кілограмів такої ковбаси можна купити а45,45 грн? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Тухан Назым.

Ответ:

1) 0.4 - 19.2

0.6 - x

x=19.2*0.6/0.4=28.8

2)0.4-19.2

x-36

x=0.4*36/19.2=0.75

ответ 75

с любовью

Пошаговое объяснение: