периметр прямокутної ділянки 38 м одна зі сторін цієї ділянки дорівнює 9 м яка довжина іншої

сторони ділянки​

Ответы на вопрос

Отвечает Мочалова Настя.

38:2=19(М)  

19-9=10(М)

Проверка: Р=10 * 2 + 9 * 2 = 38м