Відрізок завдовжки 54 ми поділили на частини у відношенні 2:3:4. Знайдіть довжину кожної частини


Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Ксения.

AC + CD + DB = 54

Візьмемо AC за 2x, CD за 3x та DB за 4x, тоді 2x + 3x + 4x = 54

                                                                                9x = 54

                                                                                x = 54 : 9

                                                                                x = 6

AC = 2x = 2 × 6 = 12см

CD = 3x = 3 × 6 = 18см

DB = 4x = 4 × 6 = 24см

Відповідь: 12см, 18см і 24см