Відрізок довжиною 84 см поділили на три частини у відношенні 1 : 2 : 4. Знайдіть довжину кожної

частини. А) 22; 33; 22; Б) 11; 25; 41; В) 11; 22; 44; Г) 12; 24; 48

Ответы на вопрос

Отвечает Мелехова Евгения.

Ответ:

Відповідь:г

Пошаговое объяснение:

84 1:2:3

1x+2x+4x=84

7x=84

x=84:7

x=12

1x=12*1=12

2x=12*2=24

4x=12*4=48