8. (16) Знайдиоб'ємпрямокутногопаралелепіпеда, виміри якогодорівнюють 1м, 3 дм і 8 дм.


Ответы на вопрос

Отвечает Сартай Асия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1м = 10дм

V = 10 * 3 * 8 = 240 (дм³) - объём