Знайти координати середини відрізка AB, якщо A (1;0) і B (0;1) C - середина відрізка


Ответы на вопрос

Отвечает Швинько Елизавета.

Ответ:

В решении.

Пошаговое объяснение:

Знайти координати середини відрізка AB, якщо A (1;0) і B (0;1) C - середина відрізка.

Хс = (Ха + Хв)/2, подставить известные значения в формулу:

Хс = (1 + 0)/2

Хс = 1/2

Хс = 0,5;

Ус = (Уа + Ув)/2, подставить известные значения в формулу:

Ус = (0 + 1)/2

Ус = 1/2

Ус = 0,5;

Координаты точки С: (0,5; 0,5).