Діаметр колеса автомобіля дорівнює 50 см. Яку відстань (у м) проїде автомобіль на трасі якщо колесо

зробить 1000 обертів?Візьміть ≈ 3,14 .

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Лида.

Колесо це окружність, спочатку потрібно найти його довжину. Для цього будемо використовувати формулу C = πD, де π ≈ 3,14, D — діаметр окружності.

C = 3,14 · 50 = 157 (см)

Щоб знайти відстань яку проїде автомобіль потрібно довжину кола помножити на кількість обертів.

157 · 1000 = 157000 см = 1570 (м)

Відповідь: автомобіль проїде на трасі 1570 м.

Отвечает Ошубей Рома.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

50 см = 0,5 м

Найдём длину колеса

D = 0,5 м

π = 3,14

С = ? см

С = πD

C = 3,14 * 0,5 = 1,57 (м) - длина колеса

Сейчас длину колеса умножим на количество оборотов и получим расстояние которое прошло колесо.

1,57 * 1000 = 1570 (м) - пройдет колесо

Ответ: 1570 метров