Через кран вода заповнює бак за 3 години, а через зливний отвір уся вода з бака виливається за 5

годин. За який час вода заповнить бак при відкритих крані та отворі? (Вважайте, що швидкість витікання води з бака не залежить від його наповненості.)

Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Настя.

Ответ:

Припустимо що у баку 15літрів води, значить наповнюється він зі швидкістю 5л/год, виливається 3л/год, значить за годину при двох відкритих крані та отворі бак наповниться на 2л.15:2=7,5год.За 7,5год

Отвечает Хаустов Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1/3 - 1/5= 5/15 - 3/15 = 2/15часть бака наполнится за один час при открытых кране и отверстии

1: 2/15 = 15/2 = 7 1/2 часа за такое время вода заполнит бак при открытых кране и отверстии