За три дня Михайлик зібрав 500марок .за 1 і2 роки він зібрав 351 марку а за 2 і3 роки 343

марки.скільки марок збирав Михайлик кожен рік?

Ответы на вопрос

Отвечает Грейсман Элла.

Ответ:

За 3 рік Михайлик зібрав 500-351=149 марок

за 2 рік Михайлик зібрав 343-149=194 марок

за 1 рік  зібрав 500-(149+194)=157 марок

Пошаговое объяснение: