Сашко Андрій та Петро зробили разом 2610₴ Сашко працював у 2 рази довше ніж Андрій 3 рази менше ніж

Петро зароблені гроші поділили  Пропорціонально часу роботи кожного скільки грошей отримав Сашко

Ответы на вопрос

Отвечает Сомова Маша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Андрей = x

Сашка = 2х

Петя = 2х * 3 = 6х

х + 2х + 6х = 2610

9х = 2610

х = 2610 : 9

х =290

Андрей = (х) = 290 $

Сашка = (2х) = 2 * 290 = 580$

Петя = (6х) = 6 * 290 = 1740 $

290$ + 580$ + 1740$ = 2610$

Ответ: 580$ получил Сашка

Отвечает Ауелбекова Балнур.

Ответ:

870 грн.

Пошаговое объяснение:

Нехай Сашко працював х годин, тоді Андрій 0,5х годин, Петро 0,5х*3=1,5х годин.

0,5х+1,5х+х=2610

3х=2610

х=870

Сашко отримав 870 грн.