Розв'яжи задачу. Собака Меггі гралася з 12 птахами. Скільки птахів зали- шилося гратися з Меггі,

якщо полетіли 4 голуби і 5 сорок? Чи можна розв'язати задачу іншим способом? Розв'яжи ще й цим способом.помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шлапак Паша.
Було 12пт.
Полетіло 4г. і 5сор.
Залишилось - ?пт.
1) 12 - 4 - 5 = 3(пт.)
Відповідь: залишилося 3 пташки.
—————————————
Голуби -4 шт. \
Сороки- 5шт. } 12 шт.
Інші - ? /
1) 12 - 4 - 5 = 3(пт.)
Відповідь: залишилося 3 пташки.
Отвечает Бочкарев Анатолий.

Ответ:

1 вариант:

1)4+5=9(пт.)

2)12-9=3(пт.)

Відповідь :залишилось 3 птаха

2 вариант

1)12-5=7(пт.)

2)7-4=3(пт.)