Зграя мавп гралася:1/3 їх гралася в лісі , решта шість - на вершині горба. Скільки було всіх мавп?

ПОМОГИТЕ СКОРЕЕ ОЧЕНЬ НУЖНО!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Дмитрий.
Сграя була подiлена на 3 частини
6 мавп це 3-1/3=2/3 усiх мавп
тодi всiх мавп 6*3:2=9 мавп.