Сторона квадрата дорівнює 2 см.Обчисли пнриметр і площу цього квадрата.


Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Илья.

Ответ:

S=4cм²

Р=8см

Пошаговое объяснение:

S=a²

S=2²=4cм²

P=4a

Р=4×2=8см

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Периметр квадрата дорівнює :

Р= 4а= 4 * 2= 8 см

Площа квадрата дорівнює :

S= a²= 2²= 4 см²