831. ба 19. Тетянка витратила на виконання домашнього завда 1,5 год. Домашнє завдання з української

мови вона викону. вала 10 хв, з історії - 27 хв, аз образотворчого мистецтва , решту часу. Який відсоток усього часу зайняло виконання домашнього завдання з кожного предмета?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бескоровайный Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1,5год=90хв

90-(10+27)=53 хв образотворч. мистецтва

10:90×100%==11,1% укр. мова

27:90×100=30% история

53÷90×100=58,9% образотв.мистецтво